KONST / Litografier / Färglitografi 13761012
nr 1376 1012
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Skärfläckor. Signerad, numrerad 175/375. Bladets mått: 42x59,5 cm, yttermått inklusive ram: 60x77 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:06:05
3.200 kr
3.600 kr
4.000 kr